Przejdź do głównej zawartości

Wierszyk - Rozdziały życia

Kolejny rozdział się kończy i zaczyna
Kolejna przyjaźń jest już tylko wspomnieniem
W głębi serca. Uchronić przed zapomnieniem.
Nigdy nic nie jest i nie będzie łatwe

Koniec. Tak będzie lepiej. Dla wszystkich
Jakaś odmiana losu. Jakaś niepewność
Tu czyha na nas. Lecz przetrwamy
Chodź rozdzieleni jesteśmy na wieki

Nie mogę już dłużej znieść tych szykan
Ciągłe psucie humoru. Mam tego dość
Życie jest krótkie. Nie chcę go marnować
Ciągłym martwieniem się. Smutkami

Nie jesteśmy sami. Żyjemy w swoich światach
Mimo, że moje słońce jest daleko, czuję
Jakby był przy mnie cały czas. Kocham to
Ty masz wszystko czego potrzebujesz.

Doceń to, co masz. Wielu tylko o tym marzy
Życie to dar. Piękna rzecz, jaką można dostać
Nigdy nie wolno się poddawać. Nawet, gdy jakiś
Rozdział życia nie kończy się dobrze. Miej nadzieję

Nigdy to nie oznacza końca tego wszystkiego
Nie jesteś sam na tym małym i wielkim świecie.
Nie jesteś jedynym, kto przez to przechodzi
Nigdy nie zamykaj oczy. Utrzymaj ten płomień


___________________________________________________
Tada! :D Ten wiersz napisałam z tydzień temu, a dzisiaj go dokończyłam. Moja kochana Wiki chciała, bym wstawiła to tutaj, więc... xd Mam nadzieję, że ktoś skomentuje... Pozdrawiam :)
PS. Rozdziały na oba blogi w drodze xd Mam cały tydzień wolny (MATURY!), więc tylko patrzeć jak się pojawią :D

Komentarze

  1. co za zjebany wiersz, tak sam jak twój blog... odejdź, bo pisać to ty nie potrafisz ;) Pozdrawiam.

    Alex ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. masz talent, skarbie ;) Pisz więcej wierszy, bo są cudowne ☺

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podcast w j. polskim już tu jest!

Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest  tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest  tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć  tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.

Zapraszam na swoje spotkanie autorskie!

Cześć! Już dziś o 18 na YT odbędzie się moje spotkanie autorskie. Opowiem Wam o swojej działalności, książkach i otrzymacie ode mnie darmowego e-booka. Zapraszam serdecznie! https://youtube.com/live/p98Jcl6VAL4?feature=share Pozdrawiam! A.A.

Specjalna wiadomość dla wiernych czytelników tego bloga

Witajcie kochani! Widzę, że wciąż odwiedzacie mojego bloga... Dlatego chciałam Was nagrodzić niemalże darmowym e-bookiem swojej powieści "Pamiętnik Laury - Moje życie niezwykłe". Możecie go zdobyć za jedyne 2 zł albo płacicie, ile chcecie. A tak w ogóle już wkrótce pojawi się ona jako książka papierowa w Empiku... Napiszę o tym oddzielnego posta... Aby zdobyć książkę za 2 zł, wystarczy kliknąć tutaj: https://allysaagnes.com/pamietnik-laury-moje-zycie-niezwykle-dla-czytelnikow-bloga/ Jeśli książka Wam przypadnie do gustu i będzięcie chcieli wiecej... To mam dla Was wyjatkowy zestaw w super cenie 219 zł (zamiast 365 zł; tak, 40% zniżki), który nie jest widoczny w moim oficjalnym sklepie. Jest to zestaw, który składa się z bluzy, długopisu i moich dwóch książek - tomiku poezji i powieści fantasy. Tylko Wy macie do niego dostęp tutaj: https://allysaagnes.com/specjalny-zestaw-dla-czytelnikow-bloga-lauras-diary-my-awesome-life/ Dziękuję, że jesteście! <3