Przejdź do głównej zawartości

Wierszyk - Wartość miłości

Czasami przychodzi taka myśl…
Dla kogo w ogóle żyję?
Czasami czuję się bezużyteczna…
Czy ktoś mnie potrzebuje?
Czasami wszystko się sypie…
Kto pomoże mi pozbierać te kawałki?
Czasami pada w moim sercu…
Czy ktoś rozświetli mój dzień?
Czasami tęsknię za twym uśmiechem…
Też odczuwasz tą samotność?
Jesteś obecny w moim umyśle cały czas…
Czy możesz to wyczuć?
Jesteś moim perfekcyjnym aniołem…
Kiedy do mnie przyfruniesz?
Jesteś tym, kto szczerze dba o mnie…
Wiedziałeś o tym drobiazgu?
Jesteś brakującą częścią mnie…
Widzisz tą kompletność rzeczy?
Jesteś kimś, kogo szukałam…
Czy błądzisz tam beze mnie?
Pojawiłeś się na tak niespodziewanie…
Czy mógłbyś zostać przy mnie?
To uczucie ani trochę nie jest łatwe…
Ale warte tego wszystkiego, nieprawdaż?


_____________________________________________________________________________
Dziś usiadłam i skończyłam te coś xd Jak wrażenia? Liczę na parę szczerych opinii ;) Pozdrawiam was misie :*
PS. A next postaram się dziś zacząć xd Jeśli dobrze pójdzie, to w ten weekend go opublikuję.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podcast w j. polskim już tu jest!

Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest  tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest  tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć  tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.

Zapraszam na swoje spotkanie autorskie!

Cześć! Już dziś o 18 na YT odbędzie się moje spotkanie autorskie. Opowiem Wam o swojej działalności, książkach i otrzymacie ode mnie darmowego e-booka. Zapraszam serdecznie! https://youtube.com/live/p98Jcl6VAL4?feature=share Pozdrawiam! A.A.

Specjalna wiadomość dla wiernych czytelników tego bloga

Witajcie kochani! Widzę, że wciąż odwiedzacie mojego bloga... Dlatego chciałam Was nagrodzić niemalże darmowym e-bookiem swojej powieści "Pamiętnik Laury - Moje życie niezwykłe". Możecie go zdobyć za jedyne 2 zł albo płacicie, ile chcecie. A tak w ogóle już wkrótce pojawi się ona jako książka papierowa w Empiku... Napiszę o tym oddzielnego posta... Aby zdobyć książkę za 2 zł, wystarczy kliknąć tutaj: https://allysaagnes.com/pamietnik-laury-moje-zycie-niezwykle-dla-czytelnikow-bloga/ Jeśli książka Wam przypadnie do gustu i będzięcie chcieli wiecej... To mam dla Was wyjatkowy zestaw w super cenie 219 zł (zamiast 365 zł; tak, 40% zniżki), który nie jest widoczny w moim oficjalnym sklepie. Jest to zestaw, który składa się z bluzy, długopisu i moich dwóch książek - tomiku poezji i powieści fantasy. Tylko Wy macie do niego dostęp tutaj: https://allysaagnes.com/specjalny-zestaw-dla-czytelnikow-bloga-lauras-diary-my-awesome-life/ Dziękuję, że jesteście! <3