Wiem, miał być dziś rozdział, ale ja kompletnie nie mam weny i jestem rozkojarzona... Krótko mówiąc zakochałam się... Masakra, raz się spotkaliśmy i coś zaiskrzyło... Ale nie o tym chcę rozmawiać... Pochwalcie mi się, kto był na koncercie R5 w Warszawie :D Ja mieszkał w tym mieście, więc to byłoby grzechem, gdybym nie poszła xD Jeszcze raz przepraszam i wkrótce pojawi się nowy rozdział...
Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.
Komentarze
Prześlij komentarz