Jest to mój pierwszy blog. Rozdziały będą w formie wpisów z pamiętnika Laury. Jest to fikcyjne opowiadanie, ale będą pojawiać się także fakty :D O czym to jest? Jest to historia jak wszystko się zaczęło, czyli jak bohaterowie poznali się na casting'ach do serialu Austin & Ally. Przyjaźń, spełnianie marzeń, muzyka i miłość... Po prostu życie. Już wkrótce pojawi się prolog i pierwszy rozdział :D Obiecuję, że będę pisać nawet dla jednej osoby ;) A teraz parę słów o mnie: Mam na imię Agnieszka, mieszkam w Warszawie. W marcu skończę 16 lat i w tym roku mam testy gimnazjalne, więc nie będę zbyt często pisać, ale postaram się raz na tydzień. Uwielbiam Austina & Ally, R5 i Raura is the best :D Pozdrawiam serdecznie :*
Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.
Komentarze
Prześlij komentarz