Przejdź do głównej zawartości

This is me :D

Chcieliście, to macie :p Taka sobie ja xD To może się przedstawię xD Mam na imię Agnieszka, mieszkam w Warszawie i mam 16 lat :D Mój ulubiony zespół to R5, a wokalistka Demi Lovato. Dlaczego? Bo uwielbiam Rock-Pop <3 Od 5 kl. piszę piosenki i moim największym marzeniem jest wydanie kiedyś płyty... Jestem romantyczką i marzę o pocałunku w deszczu :3 Jak już zapewne wiecie, jestem zakochana :3 Dlatego opowiadanie wygląda tak póki co xD
Tak w ogóle nie wiem czy w ten weekend pojawi się nowy rozdział, bo na wtorek muszę przygotować prezentację po angielsku dla duńskiej młodzieży... Na dodatek mam jeszcze pracę na konkurs historyczny... No i testy na niecałe 2 tygodnie! O.o
No więc, napiszcie mi coś miłego i do następnego napisania ;)
Pozdrawiam serdecznie :D




Komentarze

  1. Pięknaa! Życzę ci żeby wszystko ci się udało.. I żeby każde twoje marzenie się spełniło..

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznotka z Ciebie! Wierzę że kiedyś wydasz swoją płytę! Powodzenia na konkursie!
    Jeśli chcesz to wpadnij - http://here-come-forever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki stokrotne :* Na pewno wkrótce cię odwiedzę ;)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podcast w j. polskim już tu jest!

Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest  tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest  tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć  tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.

Zapraszam na swoje spotkanie autorskie!

Cześć! Już dziś o 18 na YT odbędzie się moje spotkanie autorskie. Opowiem Wam o swojej działalności, książkach i otrzymacie ode mnie darmowego e-booka. Zapraszam serdecznie! https://youtube.com/live/p98Jcl6VAL4?feature=share Pozdrawiam! A.A.

Specjalna wiadomość dla wiernych czytelników tego bloga

Witajcie kochani! Widzę, że wciąż odwiedzacie mojego bloga... Dlatego chciałam Was nagrodzić niemalże darmowym e-bookiem swojej powieści "Pamiętnik Laury - Moje życie niezwykłe". Możecie go zdobyć za jedyne 2 zł albo płacicie, ile chcecie. A tak w ogóle już wkrótce pojawi się ona jako książka papierowa w Empiku... Napiszę o tym oddzielnego posta... Aby zdobyć książkę za 2 zł, wystarczy kliknąć tutaj: https://allysaagnes.com/pamietnik-laury-moje-zycie-niezwykle-dla-czytelnikow-bloga/ Jeśli książka Wam przypadnie do gustu i będzięcie chcieli wiecej... To mam dla Was wyjatkowy zestaw w super cenie 219 zł (zamiast 365 zł; tak, 40% zniżki), który nie jest widoczny w moim oficjalnym sklepie. Jest to zestaw, który składa się z bluzy, długopisu i moich dwóch książek - tomiku poezji i powieści fantasy. Tylko Wy macie do niego dostęp tutaj: https://allysaagnes.com/specjalny-zestaw-dla-czytelnikow-bloga-lauras-diary-my-awesome-life/ Dziękuję, że jesteście! <3