Przejdź do głównej zawartości

Przepraszam...

No więc... Zawieszam bloga na czas nieokreślony. Wszystko mi się wali, a wszystko przez chłopaka, rodzinę i hejterów... Rozdział 27 już by się wczoraj pojawił, ale nie mam siły go dokończyć... No... Przepraszam i mam nadzieję, że wrócę. Kiedyś...

Komentarze

  1. Nic się nie stało, każdy ma problemy :)
    My poczekamy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to życzę Ci rozwiązania wszystkich problemów! Będę czekać. Zawsze!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiem jakie to uczucie kiedy wszystko się wali. Mam tak samo, więc cię rozumiem. Wiedz, że jestem z tobą, i że poczekam na ciebie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. No i gdzie jamteraz poeamty będę pisać? Spoko. Ja Cię rozumiem jak mało kto ;) No.. Nie moge pisać za długo, bo ja nie zawisiłam (jeszcze) bloga. Szkoda, że zawiesiłaś :( Życzę rozwiązania problemów.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podcast w j. polskim już tu jest!

Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest  tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest  tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć  tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.

Zapraszam na swoje spotkanie autorskie!

Cześć! Już dziś o 18 na YT odbędzie się moje spotkanie autorskie. Opowiem Wam o swojej działalności, książkach i otrzymacie ode mnie darmowego e-booka. Zapraszam serdecznie! https://youtube.com/live/p98Jcl6VAL4?feature=share Pozdrawiam! A.A.

Specjalna wiadomość dla wiernych czytelników tego bloga

Witajcie kochani! Widzę, że wciąż odwiedzacie mojego bloga... Dlatego chciałam Was nagrodzić niemalże darmowym e-bookiem swojej powieści "Pamiętnik Laury - Moje życie niezwykłe". Możecie go zdobyć za jedyne 2 zł albo płacicie, ile chcecie. A tak w ogóle już wkrótce pojawi się ona jako książka papierowa w Empiku... Napiszę o tym oddzielnego posta... Aby zdobyć książkę za 2 zł, wystarczy kliknąć tutaj: https://allysaagnes.com/pamietnik-laury-moje-zycie-niezwykle-dla-czytelnikow-bloga/ Jeśli książka Wam przypadnie do gustu i będzięcie chcieli wiecej... To mam dla Was wyjatkowy zestaw w super cenie 219 zł (zamiast 365 zł; tak, 40% zniżki), który nie jest widoczny w moim oficjalnym sklepie. Jest to zestaw, który składa się z bluzy, długopisu i moich dwóch książek - tomiku poezji i powieści fantasy. Tylko Wy macie do niego dostęp tutaj: https://allysaagnes.com/specjalny-zestaw-dla-czytelnikow-bloga-lauras-diary-my-awesome-life/ Dziękuję, że jesteście! <3