Przejdź do głównej zawartości

Liebster Blog Award 3, 4 i 5

Hah dostałam 3 kolejne nominacje xD Jednak cuda się zdarzają xD No to pierwsza nominacja jest od "Alexandra Lynch". Dzięki, dzięki, dzięki <3

Pytania:
1. Co nakłoniło cię do założenia swojego bloga?
Namowa kumpeli xD Przy okazji pozdro aniołeczku <3
2. Jakie masz zainteresowania?
Interesuję się muzyką i aktorstwem.
3. Ile masz lat?
16
4.Co lubisz robić w wolnym czasie?
W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas ze znajomymi, poczytać książkę, posłuchać ulubionej muzy i popisać na bloga.
5. Jakiego rodzaju filmy i książki lubisz?
Uwielbiam fantastykę, romance i takie dzieła, gdzie dużo się dzieje.
6. Jakie seriale oglądasz?
Pierwsza miłość i Austin & Ally
7. Jaką lubisz muzykę?
Moim ukochanym gatunkiem jest Pop-Rock, ale ogólnie słucham Popu, Country i trochę R&B.
8. Podoba ci się mój pomysł na opowiadanie?
Czytam twojego bloga "Please don't leave me", który wielbię *-*
9. Ulubiony film?
Ogólnie lubię wszystkie filmy, które obejrzałam od początku do końca xD
10. Ulubiony aktor i aktorka?
Hmm... Nie mam, ale wielbię Ross'a Lyncha i Laurę Marano. Wtajemniczeni już doskonale wiedzą o co kaman xD
11. Ulubiona piosenka lub najpiękniejsza piosenka to...?
Najpiękniejszą piosenką, którą kiedykolwiek słyszałam jest If I Can't Be With You wykonane przez R5.

To teraz pytania od "żєℓкσωαα «33". Bardzo ci dziękuję za nominację <3

Pytania:
1. Co Cię zainspirowało do prowadzenia bloga?
Emm... Pomysł się wziął po prosty z życia. Nie wiem czy każdy czytelnik wie, ale w opowiadaniu jest wiele faktów.
2. Jest taka osobą, która jest dla ciebie inspiracją do naśladowania? (Jeżeli tak to kto?)
Nie mam takiej osoby, chociaż... chyba Demi Lovato i Laura Marano. Po prostu je podziwiam.
3. Czemu postanowiłaś prowadzić bloga?
Jak już mówiłam, kumpela mnie zachęciła i na początku myślałam, że to nie dla mnie, ale w końcu założyłam konto i bloga.
4. Do ilu fandomów należysz?
Do co najmniej 9.
5. Od ilu lat jesteś R5er?
Dokładnie od roku.
6. Do jakich fandomów należysz?
Jestem Lovatic, R5-er, Selenator, Swiftier, Harmonizer, Mixer, Brat, Directioner, Lauratic.
7. Twój ulubiony kolor?
Biały i fioletowy.
8. Czy byłaś/jesteś już zakochana bez wzajemności?
No niestety byłam...
9. Jaki jest twój ulubiony sport?
Pływanie i jazda na rowerze.
10. Dlaczego postanowiłaś założyć bloga?
Pomyślałam, że czemu nie. W końcu tylko raz się żyje!
11. Co robisz gdy się nudzisz?
Czytam, słucham, piszę xD
12. Czy cieszysz się, że zostałaś nominowana?
No pewnie!

Trzecia i ostatnia nominacja jest od "Julka R". Dziękuję <3

1. Jak masz na drugie imię?
Nie mam drugiego imienia.
2. Jak zaczęła się Twoja przygoda z bloggerem?
Dokładnie rok temu zaczęłam czytam takiego jednego bloga, który zresztą już nie istnieje. Później namowa kumpeli, założenie konta i bloga. Stało się to 1 lutego.
3. Za co cenisz swoich przyjaciół?
Chyba najbardziej za to, że mogą mnie po prostu wysłuchać. Za to, że mogę z nimi pogadać, pośmiać się i powygłupiać... I za to, że po prostu ich mam. Tak przy okazji pozdrawiam Patrycję, 2 Olki i Wiki. Może znamy się z neta, ale wy mnie nie zostawiłyście tak ja ci, którzy są obok mnie.
4. Jakie jest Twoje ulubione zwierzę?
Kotek :D A przed psami mam lęk, który wywodzi się z dzieciństwa...
5. Jakie jest Twoje największe marzenie?
Mam 2. Pierwsze to spotkać ponownie mą miłość, a drugie to nagranie płyty.
5. Czytasz mojego bloga?
Czytam twego bloga o nazwie "Raura - nieprawdopodobna historia". Jest świetny <3
6. Wyobrażasz sobie teraz  życie bez pisania bloga?
W sumie to myślałam o tym by zamknąć bloga... W końcu idę teraz do liceum i czeka mnie masa pracy. No i okropnie trudno jest mi pisać o Raurze. Piszę o nich tylko dla was. I pomyśleć, że od początku była za... Ahh życie... Jednak postaram się jakoś pisać.
7. Byłaś gdzieś na wakacjach, a może jedziesz? Gdzie?
Na razie wciąż siedzę w Warszawie, ale prawdopodobnie wyjadę w sobotę do babci na Podlasie. Moje rodzinne strony.
8. Twoja ulubiona piosenka?
R5 - If I Can't Be With You. Jest moją ulubioną ponad pół roku xD
9. Twoja ulubiona potrawa?
Uwielbiam desery lodowe, pizzę hawajską i z pieczarkami i szynką, wielbię kurczaka na różne sposoby, no i żelki i orzeszki xD
10. Którego dnia i miesiąca masz urodziny?
20 marca
11. Twoja ulubiona książka?
Uwielbiam "Trylogię czasu", "Oddech nocy" (też trylogia), no i serię "Dary Anioła".

Nominowani:

Pytania:
1. Co najbardziej ci się podoba w otaczającej cię przyrodzie?
2. Czy jakieś twoje marzenie już się spełniło?
3. Co byś zrobiła, gdyby wyszło na jaw, że Ross Lynch ma dziewczynę i jest nią pewna polka?
4. Ulubiony smak lodów?
5. Czytasz mojego bloga?
6. Masz jakieś zwierzątko?
7. Nosisz make up na co dzień?
8. Napisałaś kiedykolwiek piosenkę?
9. Ulubiony napój?
10.Ile czasu zajmuje ci praca nad rozdziałami?
11. Byłaś na koncercie R5 w Warszawie? Jeśli tak to czy zauważyłaś, że wzrok Rossa często kierował się w prawą stronę?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podcast w j. polskim już tu jest!

Cześć! Dziś mam dla Was pewną nowinkę... Wczoraj mój podcast miał swoją premierę! Jest to podcast o poezji i muzyce, a nazywa się "Romantyczne piątki z poezją". Przez kilka miesięcy będą ukazywać się nowe odcinki co piątek. Oficjalna strona mojego nowego podcastu jest  tutaj . Teraz druga nowinka. Postanowiłam przeprowadzić kilka zmian w swoim sklepie i teraz możecie sworzyć swoje własne koszyki zakupowe! Ale dla Was, moich wiernych czytelników, mam dodatkowy kod rabatowy "blog40", który daje 40% zniżki na wszystko i ten kod nigdy nie wygaśnie! Zapraszam teraz do zajrzenia do mojego nowego sklepu i może coś sobie wybierzecie? Kto wie! Może coś z merchu i trzy moje książki...? Sklep jest  tutaj . I tak, obecnie pracuję nad swoją czwartą książką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak idzie mi praca, to zapraszam na Patreona! Wystarczy kliknąć  tutaj . No to wszystko już. Do następnego! A.A.

Zapraszam na swoje spotkanie autorskie!

Cześć! Już dziś o 18 na YT odbędzie się moje spotkanie autorskie. Opowiem Wam o swojej działalności, książkach i otrzymacie ode mnie darmowego e-booka. Zapraszam serdecznie! https://youtube.com/live/p98Jcl6VAL4?feature=share Pozdrawiam! A.A.

Specjalna wiadomość dla wiernych czytelników tego bloga

Witajcie kochani! Widzę, że wciąż odwiedzacie mojego bloga... Dlatego chciałam Was nagrodzić niemalże darmowym e-bookiem swojej powieści "Pamiętnik Laury - Moje życie niezwykłe". Możecie go zdobyć za jedyne 2 zł albo płacicie, ile chcecie. A tak w ogóle już wkrótce pojawi się ona jako książka papierowa w Empiku... Napiszę o tym oddzielnego posta... Aby zdobyć książkę za 2 zł, wystarczy kliknąć tutaj: https://allysaagnes.com/pamietnik-laury-moje-zycie-niezwykle-dla-czytelnikow-bloga/ Jeśli książka Wam przypadnie do gustu i będzięcie chcieli wiecej... To mam dla Was wyjatkowy zestaw w super cenie 219 zł (zamiast 365 zł; tak, 40% zniżki), który nie jest widoczny w moim oficjalnym sklepie. Jest to zestaw, który składa się z bluzy, długopisu i moich dwóch książek - tomiku poezji i powieści fantasy. Tylko Wy macie do niego dostęp tutaj: https://allysaagnes.com/specjalny-zestaw-dla-czytelnikow-bloga-lauras-diary-my-awesome-life/ Dziękuję, że jesteście! <3